.:|sPaLaDiuM PubLic|:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Posetite nas, )
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Guest dobrodosao na forum sPaLaDiuM

 

 Molio bih unban !

Go down 
AuthorMessage
frozen
Guest
Anonymous



Molio bih unban ! Empty
PostSubject: Molio bih unban !   Molio bih unban ! Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 4:02 am

Moj nick je frozenxdw , na ovaj server me pozvao DENNA te mi se svidio server veoma , upoznao sam neke ljude i na ts3 i veoma su mi dragi , jutros oko 5 : 40 nisam moga spavat pa rekoh da udjem malo na srw igro sam igro dok neki admin DIJANA nije usao na srw , bio je u specu i ja i colone ja mislim tako da mu je nick bio , igrali smo fy_snow 5 fun i nakon sto sam ubio colona dobio sam ban , mareklo0N mi je rekao ak me budu banovali da se javim na forum sto sam i ucinio . STEAM ID :STEAM_0:0:1336700501 SNAPSHOOT nije nikakav bio , tako da je tu admin kriv mogo me ban sa snappshotom ili da mi kaže da uslikam , dotada primite veliki poz :*
Back to top Go down
.marKel0N

.marKel0N


Broj poruka : 1
Datum upisa : 2011-08-06
Godina : 29
Lokacija : Bih Tuzla

Molio bih unban ! Empty
PostSubject: .marKel0N   Molio bih unban ! Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 12:37 pm

Et brate unbanovao sam te Wink udji i zabavi se Very Happy
Back to top Go down
 
Molio bih unban !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Abso molio bih da mi unban moj steam :D
» molim vam unban
» Trazim unban

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:|sPaLaDiuM PubLic|:. :: .:|sPaLaDiuM |:. :: .:|sPaLaDiuM PubLic|:.-78.46.63.201:27068 :: Zahtev za Unban-
Jump to: